Narty skiturowe Volkl Beyond 98
z wiązaniami  Marker Kingpin 10 Demo
i oryginalnymi  fokami KOHALA


Narty Volkl Rise Beyond 98 to ultralekki model skierowany do zaawansowanych narciarzy poszukujących konstrukcji, która sprawdzi się w trudnym terenie. Dzięki niewielkie masie ograniczysz wysiłek podczas podejść. Ich budowa zapewnia bezkompromisowe właściwości zjazdowe, pozwalając na agresywną i szybką jazdę.


Marka Volkl tworząc ten model nart, skupiła się na jak największym zminimalizowaniu ich wagi, aby zapewnić maksymalną oszczędność energii na długich i wyczerpujących podejściach. Nie odbyło się to jednak kosztem reponsywności nart. Wykorzystany rdzeń Tourlite Woodcore pozwolił bowiem na zachowanie pożądanej sztywności, dzięki temu narty są mocne i reagują na każdy nawet najmniejszy impuls inicjujący skręt.


Narty Volkl Rise Beyond 98 to wysokiej klasy model wykonany wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Za ich sprężystość, wytrzymałość i ultraniską wagę odpowiada drewniany rdzeń Tourlite Woodcore. W okolicy wiązań wykorzystano w nim buk, w pozostałych połączono topolę i paulownię aby maksymalnie zredukować wagę konstrukcji bez utraty sztywności. Dzioby Carbon.Tip wykonano z włókna węglowego co pozwoliło na dalszą redukcję masy, oraz pewność i stabilność podczas jazdy w skręcie. Połączenie wcześniej wspomianych materiałów sprawia, że narty doskonale sprawdzą się na podejściach za sprawą swej wyjątkowo niskiej wagi, pozostając przy tym niezwykle responsywnymi nawet podczas agresywnej i szybkiej jazdy w najtrudniejszym terenie.


Narty Volkl Rise Beyond 98 są na tyle szerokie, że pozwalają na osiągnięcie doskonałej nośności w świeżym puchu. Profil Tip Rocker odpowiada za zwinności narty i szybką inicjację skrętu, którą docenisz najbardziej na ciasnych i technicznych odcinkach zjazdów. Długa aktywna krawędź pozwoli Ci na zachowanie stabilności i pewności zarówno w krótkim jak i długim skręcie bez względu na warunki śniegowe. Nowy system mocowania fok Smart Skin Clip pozwala na błyskawiczne i intuicyjne zakładanie dedykowanych fok zarówno od dziobów jak i piętek nart.


Narty Volkl Rise Beyond 98 - najważniejsze cechy:

Ultralekka konstrukcja o freeridowej charakterystyce;

Rdzeń Tourlite Woodcore wykonany z buku, topoli i paulowni;

W zależności od strefy, poszczególne rodzaje drewna wpływają na właściwości nart;

Dzioby Carbon.Tip wykonane z włókna węglowego obniżają wagę konstrukcji;

Szerokość nart pozwala na zachowanie ich zwinności, przy jednoczesnej nośności w głębokim śniegu;

Profil Tip Rocker pozwala na zwrotność i szybką inicjację skrętu;

Długa aktywna krawędź pozwala na zachowanie stabilności i pewności w szybkim skręcie;

System mocowania fok Smart Skin Clip odpowiada za szybkie i intuicyjne zakładanie dedykowanych fok;

.Taliowanie: 133- 98- 116 mm

Promień skrętu : 20m dla 177cm

Wiązania zjazdowe Marker Kingpin 10 Demo

Bardzo wygodne, zarówno podczas chodzenia jak i zakładania, które dzięki regulowanym elementom jest bardzo łatwe.

Szeroki rozstaw śrub, sześć twardych sprężyn na czubku i XXL Power Transmitter zapewniają wyjątkowy transfer energii.

Pionowe podpory w zakresie od 0° do 13° i piętka KINGPIN z certyfikatem DIN/ISO zapewniają nieporównywalnie wyższe parametry bezpieczeństwa dla tego typu wiązania.


Wiązanie KINGPIN 10 DEMO ma te same parametry co wiązania KINGPIN 10, ale dodatkowo łatwo regulowany system wielkości – naprawdę nowa era w pożyczaniu nart touringowych.

Zakres regulacji do skorupy buta to: 265-356mm

SKALA: 5-10 DIN

FOKI DEDYKOWANE DO NART TO VOELKL KOHLA

Nie ma znaczenia, czy jesteś na stoku, czy w otwartym terenie. Z fokami KOHLA VERTICAL Mixmohair możesz połączyć oba tereny, ponieważ są naprawdę wszechstronne. Typ Mixmohair oznacza, że foki posiadają domieszkę nylonu, dzięki czemu są bardzo trwałe i bardzo wytrzymałe. Między innymi dobrze trzymają na śniegu bez ślizgania się, a dzięki nowej technologii klejenia Smart Glue doskonale trzymają się na nartach. Jednocześnie można je łatwo odkleić od nart. Krótko mówiąc, pokonywanie tysięcy metrów z tymi fokami jest nieco przyjemniejsze.

Narty w bardzo dobrym  stanie technicznym  i wizualnym. Niewielkie  - normalne eksploatacyjne ślady użytkowania  na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - realne zużycie na poziomie 10% Ślizgi również w super  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze ryski nie wymagają serwisowania.

Foki minimalnie używane w bardzo dobrym stanie

W skali do 10 - narty oceniam na 8,5- 9,0 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  TO PONAD 5000ZŁ

NARTY OKOŁO 2000ZŁ + WIĄZANIA 2000ZŁ + FOKI 600ZŁ

TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE 1999ZŁ ZA CAŁY ZESTAW

Narty Volkl Rise Beyond 98

  • Kod produktu: Narty Volkl Rise Beyond 98
  • Dostępność: Na stanie
  • 5.500,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje