• Narty Volkl Flair 72 Alessia 2023

Narty Volkl Flair 72  Alessia
model 2022/23
z wiazaniami Marker vMotion 10,0 GW


FLAIR 72 ALESSIA   To bardzo uniwersalna , rekreacyjna i wybaczająca błędy. Idealna dla doskonalących jazdę narciarek . Dająca sobie radę zarówno na przygotowanych trasach jak również w trudniejszych warunkach.


Ulepszona została  konstrukcja - wprowodzono sidewall stosowany w wyższych modelach nart przez firmę Volkl.


Seria Flair to idealny sprzęt dla narciarek systematycznie doskonalących swoje umiejętności. Łatwe w prowadzeniu, zwrotne i stabilne w skręcie. Płynnie pokonują wiraże i łatwo przechodzą ze skrętu w skręt. Uniwersalne narty, na każde warunki jakie mogą zaistnieć na trasie. Idealna propozycja dla Pań, które narciarstwo traktują jako relaks i dobrą zabawę.

Profil Tip Rocker:

Tip Rocker czyli podgięcie przodów nart jest to innowacyjna i sprawdzona technologia. Stosowana zazwyczaj w nartach z grupy allmountain, a czasem nawet w grupie "race', dodając im więcej uniwersalności. Dzięki niej długość krawędzi kontaktowej jest dłuższa podczas skrętu, zwiększając przy tym stabilność nart. Jest to w szczególności odczuwalne przy większej szybkości oraz oblodzonych trasach. Tip Rocker ułatwia również inicjację skrętu, dlatego takie narty idealnie nadają się szlifowania techniki jazdy czy też samej nauki jazdy.


Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem Center Sidewall i wzmocnionym drewnianym rdzeniem Dual Woodcore oraz systemem wiązań vMotion, pozwala na swobodną jazdę w każdych warunkach.


Narty z wiązaniami MARKER vMotion FDT 10,0 GRIP WALK, skala 3-10 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

Opis:

Długość - Promień skrętu - Talia

dla dł: 144cm, R-10,5m,   123_72_104mm

Wiązania: Marker vMotion FDT 10.0 GRIP WALK

Rdzeń drewniany : Full Sensor Woodcore

Przeznaczenie: all-mountain

Technologie : Tip Rocker, Center Sidewall, Grip Walk

Umiejętności: średniozaawansowane narciarki

CENA NOWEGO  ZESTAWU  W SEZONIE  1899ZŁ

TERAZ W SUPE OKAZYJNEJ CENIE

Narty Volkl Flair 72 Alessia 2023

  • Kod produktu: Narty Volkl Flair 72 Alessia 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.899,00 zł
  • 1.099,00 zł


Dostępne opcje