Narty Volkl Racetiger SC Limited 
model 2023/24
z wiązaniami Marker vMotion 11.0 GW


Racetiger SC LIMITED 2024 – Twoje wszechstronne, nowoczesne slalomki, stworzone z myślą o błyskawicznej jeździe po starannie przygotowanych trasach. Ten błyskotliwy model zaprasza Cię do podróży pełnej krótkich, ostro ciętych skrętów i ekstremalnych emocji, które biją z każdej sekundy na stoku.


Model RACETIGER SC LIMITED wykonany na bazie katalogowego modelu RACETIGER SC  w nieco zmienionej szacie graficznej i lekko zmienionej konstrukcji - przez co narty są łatwiejsze do prowadzenia dla mniej wprawnego narciarza.


Nowe Technologie - Nowy Poziom Jazdy: Racetiger SC łączy innowacyjny profil Tip Rocker z najnowszymi wiązaniami vmotion, które oferują lżejszą, krótszą i szerzej osadzoną konstrukcję na nartach. Poszerzona geometria i lżejszy rdzeń drewniany z Sidewall otwierają przed Tobą i Twoimi nartami nowy świat możliwości, oferując łatwość sterowania i zwrotność w każdych warunkach. Ta nowatorska konstrukcja zapewnia nartom zdumiewającą zwrotność i stabilność, a technologia tłumienia drgań w zakresie 360° sprawia, że narty zdają się wręcz przylegać do śniegu, oferując Ci niezrównane doznania i precyzję przy każdym skręcie.


Narty te zapewniają lekkość i zwrotność, które sprawiają, że płynnie inicjują skręty i są niezwykle łatwe w prowadzeniu, umożliwiając Ci jazdę od świtu do zmierzchu bez uczucia zmęczenia.


Zapraszamy do świata, gdzie technologia, pasja i wydajność spotykają się na stoku, przynosząc niezrównane doznania i porywającą, dynamiczną jazdę. Poczuj Racetiger SC 2024 pod stopami i dołącz do rewolucji na stokach!


FULL SIDEWALL

Bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla.

TITANAL BAND - Titanal biegnie przez środek narty od czubka do ogona. Utrzymuje to ogólną sztywność, a także wagę na jak najniższym poziomie. Titanal zapewnia niezawodną i stabilną jakość jazdy.

ŚLIZG BASE P-TEX 2100 - spiekany, odporny na ścieranie polietylenowy ślizg o niskim tarciu i dużej trwałości

Narty z wiązaniami MARKER vMotion 11,0 GRIP WALK, skala 3-11 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

SPECYFIKACJA

Długość - Promień skrętu - Talia

dla dł: 173cm, R-15,8m,   124_73_103mm

Wiązania: Marker vMotion 11.0 GRIP WALK

Rdzeń drewniany : Woodcore

Umiejętności: średniozaawansowane narciarze o sportowym zacięciu

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3199ZŁ

Narty Volkl Racetiger SC Limited 2024

  • Kod produktu: Narty Volkl Racetiger SC Limited 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.199,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje