Narty Head  Power  JOY
model  2023/24
z wiązaniami Head Protector PR 13 GW


Narty HEAD Power JOY 2024 to inspirowane sprzętem racingowym narty high performance dla kobiet na najwyższym poziomie zaawansowania. Ich nowa geometria wydłuża taliowanie, co zapewnia większą uniwersalność — narty świetnie spisują się w skrętach o różnym promieniu. W konstrukcji nart zastosowano materiał Titanal i rdzeń z drewna topoli zapewniające precyzję i moc. Technologia Better Balance stwarza optymalny kąt pochylenia, co przekłada się na idealną pozycję ciała sprzyjającą szybkiej inicjacji skrętu i stabilnej jeździe..

Technologie HEAD POWER JOY:

EMC – to gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi – w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energię kinetyczną w energię elektryczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.


ERA 3.0 S: to kombinacja technologii, kształtu i geometrii zapewniająca bezwysiłkowe prowadzenie, większą kontrolę i trzymanie krawędzi.


Graphene: GRAPHENE to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał – twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach – Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.


Speed Rocker: Twarde trasy już nie straszne – delikatne podniesienie przedniej części narty i tradycyjny camber, czyli doskonałe osiągi, łatwa inicjacja skrętu i uniwersalność w miękkim śniegu. 10% rocker i 90% camber wystarczy, aby wydostać to, co najlepsze z jazdy na krawędziach i zapanować nad skrętem.


Lekki rdzeń drewniany

Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap

Ślizg UHM C, struktura Race RD

Plate: Superflex PR Base high

Taliowanie : 113-70-98mm    R-16,2m  dla 168cm

WIĄZANIA W ZESTAWIE: HEAD PROTECTOR PR 13 GW  - Protector PR 13 to całkowicie nowe wiązania oparte na technologii Full HeelRelease (FHR). Oferują niespotykany wcześniej poziom bezpieczeństwa.

3-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.


Protector PR 13 to wiązania oparte na innowacyjnej technologii Full Heel Release (FHR). Oferują maksymalną ochronę w razie upadku do tyłu lub do przodu ze skręceniem ciała przy niższych wartościach wypięcia. Inteligentny mechanizm wypięcia w zakresie 180°, zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej zapobiega przeciążeniu kolan i gwarantuje bezpieczniejszą jazdę skutkującą wyraźnym ograniczeniem liczby kontuzji kolan i ich poważnych konsekwencji. Wiązania oparto na technologii PowerRail, dzięki czemu są kompatybilne ze wszystkimi nartami z zamontowaną fabrycznie szyną PowerRail. Zestaw funkcjonalnych rozwiązań dopełnia kompatybilność z technologią GripWalk, wiązania są dopasowane zarówno do butów o podeszwach alpejskich, jak i o podeszwach GripWalk.

Narty  w idealnym   stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJĄ JAK NOWE

Minimalne ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty potestowe udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  3999ZŁNarty Head Power Joy 2024

  • Kod produktu: Narty Head Power Joy 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.999,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje