Narty  Freeridowe  Head  Kore 97
model  2023/24
z wiazaniami Tyrolia Attack 14


Narty Kore 97 W to nadzwyczajna lekkość w połączeniu z solidnym korpusem, wyciskają maksimum swoich najlepszych właściwości na puchu. Konstrukcja tych lekkich nart jest czysto kobieca. Ambitne freeriderky będą szarpać na nich śnieg z niespotykaną dynamiką.


Za każdym razem, gdy uprawiasz freeride, chcesz błyszczeć. Mając narty Kore 97 W na nogach, Twoje skręty w puchu będą całkowicie bezbłędne. Nigdy nie będziesz zaskoczona wypornością tych nart. W designie są kobiece elementy, a jednocześnie są niesamowicie lekkie. Każda przygoda w puchu staje się doświadczeniem, które nie sprawi, że się spocisz. Będziesz się świetnie bawić podczas zjeżdżania ze stoku praktycznie bez wysiłku.


Narty z wiązaniami TYROLIA ATTACK 14,0, skala 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta

Taliowanie :131-97-119mm  R- 15,3m dla 170cm


SPECYFIKACJA


Graphene - Najmocniejszy i zarazem najlżejszy materiał znany ludzkości. Wykorzystaliśmy go przy budowie dziobu i piętki narty KORE, czyniąc ją lżejszą i zwiększając jej elastyczność w puchu.

Konstrukcja GKC (GRAPHENE-KOROYD-CARBON) Superlight Sandwich Cap - Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów, konstrukcja GKC Superlight Sandwich wykorzystuje Graphene, Koroyd i Carbon, dzięki czemu dostarcza najlżejsze na świecie narty, bez utraty najwyższych osiągów. To najnowocześniejsza konstrukcja w nartach do jazdy poza trasami.

Rdzeń drewniany KARUBA - Rdzeń nadający narcie osobowiści i charakteru. To idealny stosunek gęstości do wagi.

Technologia Topless - Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych nart w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną, gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie na krawędzi.

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

TNT Rocker - Dla jeszcze bardziej pełnego wrażeń freeride'u - przednie i tylne podniesienie narty z częściowym wygięciem (camber). Kombinacja dająca uczucie surfowania w puchu, ale również zapewniająca uniwersalność na twardym śniegu. Połączenie dwóch światów, 50% rocker wystarcza, aby sprostać Twoim oczekiwaniom freeride, a 50% camber utrzyma prędkość i budżet w rycach - wszechstronność rockera TNT sprawi, że masz z głowy o jedną parę nart mniej.

Narty w super stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w super stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień, jedna pojedyncza płytka rysa nie wymaga serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!

Na narty potestowe  udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA KATALOGOWA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3400ZŁ


Narty Head Kore 97 2024

  • Kod produktu: Narty Head Kore 97 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.400,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje