Narty Freeridowe  Head  Oblivion 116
model 2023/24
z wiązaniami Tyrolia  Attack 14


Narty Oblivion 116 powstały we współpracy z gwiazdami freeride’owej ekipy HEAD — w ich opracowaniu uczestniczyli Sam Kuch i Cole Richardson. To freeride’owy model twin tip wyposażony w talię o szerokości 116 mm, progresywny rocker oraz lekki rdzeń wykonany z drewna topoli i przetworzonych butelek PET. Dzięki takiej konstrukcji fantastycznie unosi się w głębokim puchu. Narty są przy tym łatwe w obsłudze, a symetryczny profil twin tip umożliwia lądowanie tyłem.


Narty z wiązaniami TYROLIA ATTACK 14,0, skala 4-14 DIN, montowane  na stałe zapewniają ustawienie w zakresie  300-330mm długości skorupy buta

Taliowanie :142-117-132mm  R- 30,8m dla 189cm

Właściwości:

Konstrukcja Carbon Sandwich Twintip

Rdzeń z przetworzonych butelek PET i drewna

ISS – system niezależnego tłumienia wibracji

Wzmocnione ściany boczne, ślizg i krawędzie

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

TNT Rocker - Dla jeszcze bardziej pełnego wrażeń freeride'u - przednie i tylne podniesienie narty z częściowym wygięciem (camber). Kombinacja dająca uczucie surfowania w puchu, ale również zapewniająca uniwersalność na twardym śniegu. Połączenie dwóch światów, 50% rocker wystarcza, aby sprostać Twoim oczekiwaniom freeride, a 50% camber utrzyma prędkość i budżet w rycach - wszechstronność rockera TNT sprawi, że masz z głowy o jedną parę nart mniej.

Narty w idealnym stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań, Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty potestowe  udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA KATALOGOWA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3600ZŁNarty Head Oblivion 116 2024

  • Kod produktu: Narty Head Oblivion 116 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.600,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje