• Narty Head Porsche 8 2024

Narty  Head PORSCHE 8
model 2023/24
z wiązaniami Head Protector PR 13 GW


Zaawansowane ekskluzywne z limitowanej serii narty inspirowane modelami sportowymi. Precyzja skręcania na miarę Porsche i fantastyczna reaktywność.


Moc i luksusowe wrażenia – nazwa mówi wszystko: PORSCHE | Narty rajdowe HEAD serii 8. Ich inspirowana rajdami konstrukcja z WZIĘTA WPROST z technologiami  Pucharu Świata, pełnym drewnianym rdzeniem i warstwami węgla i Titanalu czyni je idealnymi nartami all-mountain dla każdego, kto szuka szybkich, harmonijnych i stabilnych nart na cały dzień. Innowacyjny PORSCHE | Technologia HEAD EMC  ma na celu redukcję wibracji i poprawę stabilności. Dzięki szerokiej konstrukcji na czubku i ogonie oraz wszechstronnej talii 88 mm profesjonaliści mogą przyspieszać na stokach i cieszyć się wysokim poziomem komfortu podczas carvingu. Unikalna konstrukcja nart opiera się na projekcie Porsche 953, który zwyciężył w 1984 roku w Dakarze, ozdobionym legendarnymi barwami.

DETALE:

Szybkie i stabilne narty all-mountain na zróżnicowane warunki śniegowe.

Konstrukcja typu „sandwich” Pucharu Świata z rdzeniem z litego drewna, wzmocniona warstwami węgla i tytanu.

Innowacyjna technologia EMC redukująca wibracje i zwiększająca stabilność.

Szeroka konstrukcja na czubku i ogonie oraz szerokość w talii 88 mm.

W projekcie Dakar legendarnego zwycięzcy Porsche 953 w barwach z 1984 roku.

W komplecie widoczne na zdjęciu wiązania HEAD.

Technologie:


EMC

Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction

RD Race Structured UHM C Base

Speed Rocker

Plate: Superflex PR Base high

EMC


Technologia EMC, czyli Energy Management Circuit umieszczony jest z przodu i tyłu nart. Jest to piezoelektryczna płyta, która umieszczona została z przodu i tyłu nart, przekształca ona energię kinetyczną w energię elektryczną, która następnie zostaje wykorzystana do stabilizacji narty poprzez redukcję negatywnych wibracji. Mniejsze wibracje podczas szybkiej jazdy to bardziej stabilne narty oraz lepsze trzymanie na śniegu.

GRAPHENE

GRAPHENE to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został stworzony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał, jest twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Twoje narty z tą technologia, w 100% poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze

Taliowanie : 130-88-124mm    R-13,5 m  dla 170cm  14,9 dla 177cm

Protector PR 13 to wiązania oparte na innowacyjnej technologii Full Heel Release (FHR). Oferują maksymalną ochronę w razie upadku do tyłu lub do przodu ze skręceniem ciała przy niższych wartościach wypięcia. Inteligentny mechanizm wypięcia w zakresie 180°, zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej zapobiega przeciążeniu kolan i gwarantuje bezpieczniejszą jazdę skutkującą wyraźnym ograniczeniem liczby kontuzji kolan i ich poważnych konsekwencji. Wiązania oparto na technologii PowerRail, dzięki czemu są kompatybilne ze wszystkimi nartami z zamontowaną fabrycznie szyną PowerRail. Zestaw funkcjonalnych rozwiązań dopełnia kompatybilność z technologią GripWalk, wiązania są dopasowane zarówno do butów o podeszwach alpejskich, jak i o podeszwach GripWalk.

WIĄZANIA W ZESTAWIE:  HEAD PROTECTOR PR 13 GW Matt White - Protector PR 13 to całkowicie nowe wiązania oparte na technologii Full Heel Release (FHR). Oferują niespotykany wcześniej poziom bezpieczeństwa. skala 3-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!

Na narty używane potestowe  udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  6999ZŁNarty Head Porsche 8 2024

  • Kod produktu: Narty Head Porsche 8 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 6.999,00 zł
  • 3.899,00 zł


Dostępne opcje