Narty  Head  WC Rebels  e-SL
 model 2023/24
z wiązaniami Head Freeflex 14 GW Demo


Wielbiciele dynamicznej jazdy krótkimi skrętami odkryją dzięki nartom Worldcup Rebels e-SL narciarską wydajność przy mniejszym nakładzie sił.


Worldcup Rebels e-SL oferują wielbicielom krótkich skrętów całodzienną wydajność przy mniejszym zmęczeniu. Wymagają mniejszego nakładu sił i oferują łatwiejsze skręcanie niż siostrzany model z wyższej półki — e-SL Pro. Nowy kształt dziobów maksymalnie ułatwia inicjację skrętu, a technologia EMC ogranicza negatywne wibracje i gwarantuje płynną jazdę. W konstrukcji nart zastosowano drewniany rdzeń, materiał Titanal, ścianki boczne ABS oraz płytę HEAD Race Evo.


RACING PRZEZ CAŁY DZIEŃ, CODZIENNIE


Kolekcja HEAD Race Performance oferuje supernowoczesną geometrię i technologie najnowszej generacji opracowane we współpracy z wyczynowymi zawodnikami HEAD ze światowej czołówki. Jeśli jesteś ekspertem, który nie potrzebuje bramek, aby czerpać przyjemność z jazdy, oto sprzęt stworzony dla Ciebie! Na trasach ośrodków nie znajdziesz szybszych nart!


TECHNOLOGIE NART:

Energy Management Circuit Front , to technologia oparta na ceramicznych płytkach z materiału piezoelektrycznego zintegrowanych w przednią konstrukcję nart. Ich działanie polega na przekształcaniu energii kinetycznej w energię elektryczną. Skutek to tłumienie negatywnych wibracji, płynniejsza i bardziej stabilna jazda. Narty lepiej i szybciej przystosowują się do terenu.

GRAPHENE To najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.

Ślizg UHM C Materiały tej samej jakości co w najlepszych nartach sportowych HEAD. Inna struktura ślizgu dająca uniwersalność w różnych warunkach.

REBEL CAMBER Zastosowano technologię Rebel Camber, która dodatkowo poprawia właściwości jezdne desek, gwarantując świetną przyczepność podczas krawędziowania przy utrzymaniu maksymalnej prędkości.

KONSTRUKCJA GRAPHENE WC SANDWICH CAP Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

.

Taliowanie:  122-68-107mm      R-12,9 dla 165cm

Narty z wiązaniami HEAD FREEFLEX 14 GW DEMO, skala 4-14DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta


HEAD WC REBELS E-SL 2024 /165/ + FREEFLEX 14 - SUPER STAN W zestawie wiązania

Narty w super stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień, kosmetyczne rysy nie wymagają serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!

Na narty potestowe  udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  4499ZŁNarty Head Rebels WC e-SL 2024

  • Kod produktu: Narty Head Rebels WC e-SL 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.499,00 zł
  • 2.499,00 zł


Dostępne opcje