Narty Head Shape E V8
model 2023/24
z wiązaniami Head Protector PR 13 GW


Head Shape E-V8 2024 to innowacyjne narty, które uwalniają swój pełny potencjał dopiero na przygotowanych trasach. Ich wyjątkowo lekka, ale stabilna konstrukcja zapewnia płynność jazdy i daje poczucie, że masz pod sobą narty stworzone do zabawy. Wykonuj ostre skręty, aby przekonać się, jak szybko reagują Twoje narty i stań się narciarzem coraz lepszym technicznie dzięki Shape E-V8.


Narty te są zupełnie niekonwencjonalne i przekraczają granice tradycyjnych modeli, co wynika z różnicy między szerokością dziobów a piętek. Większa różnica zapewnia nartom wydajność przy minimalnym nakładzie energii, co oznacza, że łatwiej wchodzą w skręt, są bardziej reaktywne i stabilne. Natomiast mniejsza różnica wymaga większej mocy, ale przekłada się na większą precyzję wycinania skrętów i zapewnia większą stabilność.


Filozofia Shape opiera się na unikalnym połączeniu materiałów, takich jak Graphene, superlekkiego węgla i drewnianego rdzenia Karuba biegnącego na całej długości nart. Taki zestaw materiałów podnosi wytrzymałość i trwałość nart, jednocześnie zmniejszając ich wagę i zapewniając bezwysiłkową moc i kontrolę. Pogrubienie nart na dziobach i piętkach oraz zmniejszenie grubości ich środkowej części gwarantuje doskonałe rozłożenie wagi i doskonale zbalansowaną konstrukcję.


Wnioski są jasne - Head Shape E-V8 2024 to idealny wybór dla narciarzy, którzy cenią sobie wyjątkowość i innowacyjność. Dzięki tym nartom każdy doświadczony narciarz może stać się jeszcze lepszy, a hedonista poczuje się jak w raju.

Technologie:

EMC - ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT


To gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.


LYT-TECH


W tej technologii wykorzystywany jest najlżejszy i najbardziej wytrzymały materiał na Ziemi, aby nieustannie przełamywać konwencję i tworzyć specjalistyczne rozwiązania w najczystszej postaci. Narty i buty w koncepcie LYT TECH zostały opracowane w jednym celu: zapewnić porywające osiągi, bez wysiłku.


ERA 3.0


Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich, wszędzie. Jedne dla wszystkich, wszystko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: „Masz problem Naprawimy go!”. ERA 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl Rocker, pomyśl Promień, pomyśl Przyspieszenie. Pomyśl Trójwymiarowo!

PERFORMANCE BACKBONE

Dopasowana trójwymiarowa konstrukcja we wszystkich modelach z linii - optymalna waga i grubość nart. Kolejna odsłona LYT Tech - Lekkość zrobiona dobrze.


Taliowanie : 130-75-112mm    R-12 m  dla 163cm

WIĄZANIA W ZESTAWIE: 3-13 DIN  montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.


HEAD PROTECTOR PR 13 GW Matt White - Protector PR 13 to całkowicie nowe wiązania oparte na technologii Full Heel Release (FHR). Oferują niespotykany wcześniej poziom bezpieczeństwa.


Protector PR 13 to wiązania oparte na innowacyjnej technologii Full Heel Release (FHR). Oferują maksymalną ochronę w razie upadku do tyłu lub do przodu ze skręceniem ciała przy niższych wartościach wypięcia. Inteligentny mechanizm wypięcia w zakresie 180°, zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej zapobiega przeciążeniu kolan i gwarantuje bezpieczniejszą jazdę skutkującą wyraźnym ograniczeniem liczby kontuzji kolan i ich poważnych konsekwencji. Wiązania oparto na technologii PowerRail, dzięki czemu są kompatybilne ze wszystkimi nartami z zamontowaną fabrycznie szyną PowerRail. Zestaw funkcjonalnych rozwiązań dopełnia kompatybilność z technologią GripWalk, wiązania są dopasowane zarówno do butów o podeszwach alpejskich, jak i o podeszwach GripWalk.

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!

Na narty potestowe  udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  3399ZŁNarty Head Shape e V8 2024

  • Kod produktu: Narty Head Shape e V8 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.399,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje